Projekt Warszawa zagra… na Ukrainie!

Siatkówka
Projekt Warszawa zagra… na Ukrainie!
fot. Cyfrasport

Siatkarze Projektu Warszawa wezmą udział w pięciodniowym obozie przygotowawczym w ukraińskim Gródku. W trakcie wyjazdu stołeczny klub rozegra dwa spotkania kontrolne z miejscowym zespołem Epicentr-Podolany Horodok.

Projekt Warszawa kontynuuje przygotowania do sezonu PlusLigi oraz CEV Ligi Mistrzów. Po meczach kontrolnych z Cerrad Enea Czarnymi Radom, Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin oraz ostatnich spotkaniach ze Ślepskiem Malow Suwałki przyszedł czas na zagraniczny wyjazd.

 

We wtorek 14 września stołeczni siatkarze wraz z sztabem wyruszą do ukraińskiego Gródka, gdzie będą korzystać z obiektów drużyny Epicentr-Podolany Horodok. Obie drużyny rozegrają także dwa sparingi 16 i 17 września.

 

W składzie rywali Projektu nie zabraknie Polaków, bowiem barwy ukraińskiego klubu reprezentują przyjmujący Artur Szalpuk oraz sztab trenerski, w którego skład wchodzą Mariusz Sordyl, Kamil Sołoducha oraz Andrzej Zahorski.

 

 

 

Wyjazd na Ukrainę będzie jednym z elementów przygotowań do nowego sezonu. W dniach 25-26 września siatkarze Projektu zagrają w XVI Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia, a już 2 października zainaugurują sezon PlusLigi na wyjeździe, gdzie zmierzą się z Cerrad Enea Czarnymi Radom.

 

Plan wyjazdu Projektu Warszawa na Ukrainę:

 

14 września - wylot na Ukrainę
15 września - treningi
16 września - trening, sparing z Epicentr-Podolany Horodok
17 września - trening, sparing z Epicentr-Podolany Horodok
18 września - powrót do Polski.

PI, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie