Liga Mistrzów: Cztery karne w pierwszej połowie meczu Sevilla - Salzburg (WIDEO)

Cztery karne w pierwszej połowie meczu Sevilla - Salzburg (WIDEO)

Aż cztery rzuty karne podyktował sędzia meczu Sevilla - Salzburg. Jakby tego było mało, wszystkie cztery jedenastki miały miejsce w pierwszej połowie spotkania Ligi Mistrzów.

Zaczęło się w 13. minucie, kiedy rzut karny zmarnował Karim Adeyemi. Kilka minut później jedenastkę na gola zamienił inny z zawodników mistrza Austrii, Luka Sucić. Ten sam piłkarz nie popisał się jednak przy trzecim karnym dla gości, kiedy nie potrafił pokonać golkipera gospodarzy w 37. minucie.

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o jedenastki w pierwszej połowie. Czwarty, ostatni karny w tej części gry został podyktowany dla gospodarzy. Sevilla, w przeciwieństwie do Salzburga, popisała się stuprocentową skutecznością - karnego na gola zamienił Ivan Rakitić.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Sevilla kończyła mecz w osłabieniu - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Youssef En Nesyri. Warto dodać, że przy drugiej kartce napastnik próbował... wymusić rzut karny.

Transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów w kanałach Polsat Sport Premium i na Polsat Box Go.