Artur Jędrzejczyk jako... James Bond!

Piłka nożna
Artur Jędrzejczyk jako... James Bond!
fot. Cyfrasport
Przed meczem ze Spartakiem kapitan Legii Artur Jędrzejczyk wcielił się w rolę... Jamesa Bonda!

Legia Warszawa w środę rozpoczyna rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy. W pierwszej kolejce spotkają się najbardziej utytułowane kluby z Rosji i Polski. Przed meczem ze Spartakiem Moskwa kapitan warszawskiego zespołu wcielił się w rolę... Jamesa Bonda!

Przed starciem ze Spartakiem Moskwa oficjalne profile Legii Warszawa motywują swój zespół w niecodzienny sposób. Jędrzejczyk stał się bohaterem plakatu, odwołującego się do filmu "Pozdrowienia z Rosji", drugiej części filmu o przygodach brytyjskiego agenta 007.

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy dział marketingu z Łazienkowskiej nawiązuje to plakatów filmowych klasyków. W przeszłości Thomas Pekhart wcielał się w rolę Leona Zawodowca, natomiast przed meczem ze Slavią Praga profil warszawskiego klubu zagrzewał swoich piłkarzy do walki odnosząc się do filmu "Rocky Balboa".

 


Jędrzejczyk to jedyny piłkarz stołecznej ekipy, który wystąpił ostatniej rywalizacji ze Spartakiem Moskwa. Legia Warszawa po dramatycznym dwumeczu w fazie play-off kwalifikacji do Ligi Europy wyeliminowała moskiewski zespół (2:2 i 3:2) i zameldowała się w fazie grupowej.


Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się ze Spartakiem Moskwa w środę. Początek meczu w Moskwie zaplanowano na godzinę 16:30 polskiego czasu.

KO, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie