Pekao Szczecin Open: Kamil Majchrzak - Roberto Carballes Baena. Relacja i wynik na żywo

W drugiej rundzie turnieju Pekao Szczecin Open rywalem Kamila Majchrzaka będzie Roberto Carballes Baena. Czy Polakowi uda się awansować do ćwierćfinału? Relacja na żywo z meczu Kamil Majchrzak - Roberto Carballes Baena na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu turnieju na kortach w Szczecinie przeciwnikiem Majchrzak był Andrea Pellegrino. Na początku żaden z zawodników nie podejmował zbytniego ryzyka. Obaj skupiali się głównie na obronie swojego serwisu. Pierwsze przełamanie przyszło przy wyniku 3-2. Polak wyszedł na dwugemowe prowadzenie. Przy następnym serwisie Włocha znów pojawiły się problemy. Majchrzak miał dwie szansy, by skończyć tę część meczu, jednak jego rywalowi udało się wybrnąć z opresji. Partia zakończyła się wynikiem 6:3.

Kolejny set był bardzo wyrównany. Obaj zawodnicy zaczęli grać bardziej ofensywnie, dzięki czemu doszło do czterech przełamań. O wyniku tej partii musiał zadecydować tie-break, w którym lepszy okazał się polski tenisista, wygrywając cały mecz 6:3, 7:6 (9:7).

Carballes Baena i Vitaliy Sachko zmierzyli się w pierwszej rundzie turnieju Pekao Szczecin Open. Mecz Hiszpana był bardzo podobny do zmagań Majchrzaka. Pierwszy set po jednym przełamaniu zakończył się wynikiem 6:3. Równa gra obu tenisistów poskutkowała tie-breakiem w kolejnej części rywalizacji. Rozstawiony z numerem siódmym Carballes Baena ostatecznie wygrał spotkanie 6:3, 7:6 (7:5).

Relacja na żywo z meczu Kamil Majchrzak - Roberto Carballes Baena na Polsatsport.pl. Początek o godz. 14:00.