Fortuna 1 Liga: GKS Katowice - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

W zaległym meczu siódmej kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Katowice podejmie Arkę Gdynia. Kibice z Trójmiasta nie wspominają najlepiej ostatniego meczu z innym klubem z Górnego Śląska. Czy tym razem podopieczni Dariusza Marca sprawią radość swoim fanom? Relacja na żywo z meczu GKS Katowice – Arka Gdynia na Polsatsport.pl.

Katowiczanie po siedmiu spotkaniach znajdują się tuż nad strefą spadkową. "GieKSa" wygrała jedynie 3:2 z Zagłębiem Sosnowiec. W pozostałych meczach trzykrotnie dzieliła się punktami i trzy razy przegrywała. W ostatniej kolejce zespół ze Śląska przegrał w delegacji z Widzewem 0:3. Co ciekawe, aż 3/4 wszystkich bramek GKS Katowice zdobyło dopiero w drugich połowach.

Arka Gdynia również dobrze radzi sobie po przerwie - w tym sezonie nie przegrali jeszcze żadnej z rozegranych drugich części meczu. Piłkarze z Trójmiasta, po trzech zwycięstwach, remisie i trzech porażkach, zajmują miejsce w środku stawki. W ostatnim meczu „Żółto-Niebiescy” przegrali 0:1 przed własną publicznością z GKS Tychy.

Ostatni mecz pomiędzy zespołami z Katowic oraz Gdyni odbył się pięć lat temu. "Arkowcy" zwyciężyli 2:0 w wyjazdowym meczu pierwszej ligi. W rundzie jesiennej również lepsi byli gdynianie, wygrywając 1:0.

Relacja na żywo z meczu GKS Katowice – Arka Gdynia na Polsatsport.pl. Początek o godz. 18:00.