Stefan Majewski przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego PZPN

Piłka nożna
Stefan Majewski przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego PZPN
Fot. CyfraSport
Stefan Majewski

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Stefan Majewski nie jest już dyrektorem sportowym federacji. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Majewski zajmował to stanowisko od grudnia 2012 roku.

– Dziękuję za zaufanie i lata świetnej współpracy. Myślę, że wspólnie udało nam się zrobić wiele dobrego, m.in. powołać nową Szkołę Trenerów PZPN, wydać Narodowy Model Gry i suplementy do niego, a także zrealizować kilka nowatorskich projektów, jak chociażby Talent Pro. Odchodzę z PZPN z poczuciem dobrze wykonanej pracy. Życzę federacji i wszystkim reprezentacjom wielu sukcesów – powiedział Stefan Majewski

 

ZOBACZ TAKŻE: Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA

 

 

W przeszłości Majewski pracował jako selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski. Ponadto w 2009 roku przez pewien czas pełnił obowiązki trenera seniorskiej kadry. Od grudnia 2012 roku był dyrektorem sportowym PZPN. Poza tym był także dyrektorem Szkoły Trenerów PZPN. Przestał nim być w maju 2018 roku. 

 

– Rozwiązaliśmy dziś umowę za porozumieniem stron. Chciałbym podziękować Stefanowi Majewskiemu za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju polskiej piłki - powiedział w komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej prezes Cezary Kulesza. 

 

Na razie nie wiadomo, kto będzie następcą Majewskiego. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie