Damian Wojtaszek na Alei Gwiazd Siatkówki: Byłem zaskoczony, że mogliśmy się tu pojawić

Siatkówka
Damian Wojtaszek na Alei Gwiazd Siatkówki: Byłem zaskoczony, że mogliśmy się tu pojawić
Fot. Polsat Sport
Damian Wojtaszek został wyróżniony podczas Alei Gwiazd Siatkówki.

- Cieszę się, że dostaliśmy zielone światło od Vitala Heynena, który wyraził zgodę na nasz udział. Byłem zaskoczony - powiedział na Alei Gwiazd Siatkówki Damian Wojtaszek. Polscy siatkarze przygotowują się do półfinału mistrzostw Europy, w którym zmierzą się ze Słoweńcami.

Marta Ćwiertniewicz: W Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach jest już kilku twoich kolegów. Co dla ciebie oznacza dołączenie do tego zaszczytnego grona?

 

Cieszę się bardzo, że w tak licznym gronie mogą być ręce Damiana Wojtaszka. To pamiątka na długie lata. Cieszę się, że ktoś to docenił.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kasprzyk wzruszony na Alei Gwiazd Siatkówki: "Aż trudno mi mówić" 

 

Cieszysz się, że ta uroczystość dzieje się w tym momencie, gdy do Katowic zjeżdżają się kibice przed najważniejszymi meczami?

 

To jest najlepszy moment, bo mamy chwilę czasu, by przyjść tutaj i odcisnąć dłonie. Wiemy, jak ważny mecz mamy w sobotę i w niedzielę prawdopodobnie jeszcze ważniejszy. Cieszę się, że dostaliśmy zielone światło od Vitala Heynena, który wyraził zgodę. Byłem zaskoczony, że ją dostaliśmy. Widać, że ludzie dopisali. Jest atmosfera i to jest najważniejsze.

 

Cała rozmowa w poniższym materiale wideo. 

 

Marta Ćwiertniewicz, mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie