Ronald Jimenez odszedł z Cuprum Lubin do Korei Południowej

Siatkówka
Ronald Jimenez odszedł z Cuprum Lubin do Korei Południowej
fot. Cyfrasport
Ronald Jimenez odszedł z Cuprum Lubin do Korei Południowej.

Ronald Jimenez jednak nie będzie bronił barw Cuprum Lubin w sezonie 2021/2022 - poinformował klub PlusLigi. Atakujący przenosi się do Korei Południowej.

W czerwcu tego roku informowaliśmy, że Jimenez zostaje w Cuprum Lubin. "Największa bomba w ataku Miedziowych zostaje!" – poinformował wówczas klub, ogłaszając, że doświadczony siatkarz również w kolejnym sezonie będzie występował na parkietach PlusLigi.

Zobacz także: Vital Heynen zapowiada odejście? "Jest duże prawdopodobieństwo, że..."

 

Jak się okazało, Jimenez, zgodnie z zapisami w kontrakcie, poprosił o rozwiązanie umowy, na co przystał klub z województwa dolnośląskiego. Kolumbijczyk w najbliższym czasie będzie bronił barw ekipy Cheonan Hyundai Capital Skywalkers z Korei Południowej.

 

 

To kolejna tego typu historia w siatkarskiej PlusLidze w ostatnich miesiącach. Tine Urnaut, choć podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem, nie zagrał w barwach tego klubu, gdyż postanowił przenieść się do Rosji. Niepewna pozostaje również kwestia przyszłości Taylora Sandera, który nadal nie pojawił się w Bełchatowie na obozie treningowym przed nowym sezonem.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie