Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

ŁKS Łódź podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała podczas dziewiątej kolejki Fortuna 1 Ligi. Czy ekipa z Łodzi utrzyma swoją pozycję w czołówce tabeli? Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl.

Mimo że ŁKS nie może w tym sezonie utrzymać stabilnej formy, to obecnie znajduje się w czołówce tabeli. Łodzianie mają na swoim koncie cztery zwycięstwa. Trzy punkty zdobyli w spotkaniach z: Skrą Częstochowa (3:2), Puszczą Niepołomice (2:0), Stomilem Olsztyn (3:0) i Miedzią Legnica (2:0). Natomiast zremisowali w meczach z: GKS Tychy (1:1) oraz GKS Jastrzębie (2:2). Dwa razy musieli także uznać wyższość rywali. Najpierw przegrali ważne starcie z Koroną Kielce (0:1), a następnie ulegli Apklan Resovii (0:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Skra Częstochowa świetnie promuje miasto, ale ma już dość takiego traktowania? Możliwy szalony scenariusz

 

Podbeskidzie ostatnio złapało wiatr w żagle. Zawodnicy z Bielska-Białej zaliczyli kiepski start w obecnej kampanii, dzieląc się punktami z: Górnikiem Polkowice (1:1), GKS Katowice (2:2) i GKS Tychy (0:0), oraz przegrywając spotkanie z Odrą Opole (0:3). Mimo tego podopieczni Piotra Jawnego odbili się od dna. Zaliczyli trzy zwycięstwa z rzędu, pokonując: Skrę Częstochowa (1:0), Puszczę Niepołomice (4:0) oraz GKS Jastrzębie (1:0). Kibice Podbeskidzia mają nadzieję, że porażka z Koroną Kielce (2:3) w ostatnim meczu nie podetnie skrzydeł ich ulubieńcom. 

 

Poprzednio ŁKS mierzył się z drużyną z Bielska-Białej w marcu 2019 roku. Tamto starcie zakończyło się zwycięstwem Łodzian (3:0). 

 

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie