ME siatkarzy 2021: Serbia - Włochy. Transmisja TV i stream online

Siatkówka

Reprezentacja Serbii siatkarzy ma jeden cel! Powtórzyć sukces sprzed dwóch lat, kiedy to została mistrzem Europy. Jeśli chce tego dokonać - musi najpierw pokonać Włochów w półfinale europejskiego czempionatu . Czy ta sztuka im się uda? Transmisja meczu Serbia - Włochy w Polsacie Sport.

Zawodnicy prowadzeni przez Slobodana Kovaca bardzo dobrze radzą sobie podczas mistrzostw Starego Kontynentu. Fazę grupową zakończyli na drugim miejscu - za plecami Biało-Czerwonych, z którymi przegrali po pięciosetowym boju. Poza tym w pięciu starciach rozegranych w Krakowie zgromadzili aż 12 punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek: Naszych kibiców nie trzeba uczyć dopingu. Doskonale wiedzą, co mają robić


Więcej problemów sprawiła im faza pucharowa. Najpierw po tie-breaku wygrali z Grekami, żeby pięć dni później w takich samych rozmiarach rozprawić się z reprezentacją Turcji. O wiele bardziej kontrowali grę z Holendrami, których łatwo pokonali w trzech partaich.


Z kolei Włosi na tym turnieju nie znaleźli pogromców. Fazę grupową przeszli jak burza, zdobywając komplet punktów. Stracili w tym czasie zaledwie dwa sety - jednego urwała im Bułgaria, kolejnego - rewelacyjni Czesi. W drodze do półfinału stanęli na ich drodze Łotysze oraz Niemcy. Obie reprezentacje nie miały jednak szans w starciu Italią, przegrywając sromotnie po 0:3.


Zarówno Serbowie, jak i Włosi nie wyobrażają sobie innego scenariusza jak gra w finale. Która drużyna okaże się sprytniejsza? Historia starć pomiędzy obiema ekipami jest bardzo zacięta. Zapowiada się więc niezła gratka dla wszystkich sympatyków siatkówki.


Transmisja półfinału ME Serbia - Włochy w Polsacie Sport. Początek meczu o 20:20.

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie