Fortuna 1 Liga: Skra Częstochowa - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W jednym z poniedziałkowych meczów 9. kolejki Fortuna 1 Ligi ekipa Skry Częstochowa zagra z Arką Gdynia. Beniaminek jest gospodarzem, lecz spotkanie odbędzie się w Trójmieście. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Większość kibiców śledzących zmagania na zapleczu PKO BP Ekstraklasy doskonale już wie, że Skra wszystkie swoje mecze w rundzie jesiennej rozgrywa na wyjazdach, ponieważ nie dysponuje odpowiednią infrastrukturą. To z pewnością bardzo duże utrudnienie dla podopiecznych Jakuba Dziółki, do których już przylgnęła łatka "bezdomnych". Niestety, taki trend prawdopodobnie może utrzymać się nawet do końca tego sezonu, a klub może rozważyć przeprowadzkę do innej miejscowości w razie utrzymania się.

 

Zobacz także: Skra Częstochowa świetnie promuje miasto, ale ma już dość takiego traktowania? Możliwy szalony scenariusz

 

Częstochowianie sportowo radzą sobie jednak bardzo przyzwoicie. W poprzednim meczu niespodziewanie pokonali na wyjeździe Chrobrego Głogów 1:0, co powinno dać wiele do myślenia piłkarzom Arki. Finaliści poprzedniej edycji Fortuna Pucharu Polski wygrali kilka dni temu w Katowicach z GKS-em 4:2.

 

W tabeli Skra plasuje się na 12. miejscu i do dziewiątej Arki traci pięć punktów. Dla obu ekip będzie to pierwsza w historii konfrontacja.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Skra Częstochowa - Arka Gdynia od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie