Pele wraca do zdrowia. Legendarny piłkarz ćwiczy na rowerze treningowym

Piłka nożna
Pele wraca do zdrowia. Legendarny piłkarz ćwiczy na rowerze treningowym
fot. PAP/EPA
Legendarny brazylijski piłkarz Pele wraca do zdrowia po operacji guza okrężnicy.

Legendarny brazylijski piłkarz Pele wraca do zdrowia po operacji guza okrężnicy. Ćwiczy na rowerze treningowym, a w nagranym filmie poinformował, że ma nadzieję wkrótce opuścić szpital w Sao Paulo.

- Przyjaciele, przesyłam ten film, który nagrała moja żona, aby podzielić się z wami moją radością.(...) Mam dobrą opiekę i każdego dnia czuję się trochę lepiej - przekazał 80-letni Pele.

 

 

Jak podała agencja AFP, na filmie widać Pelego ćwiczącego na rowerze treningowym w szpitalu im. Alberta Einsteina w Sao Paulo, w otoczeniu dopingujących go dwóch członków personelu medycznego. - W porządku, mistrzu! Świetnie! Jeszcze trochę – powiedział jeden z nich, a Pele w tym czasie zażartował, wystawiając język, jakby był wyczerpany.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie sprawdził się w Legii Warszawa, na Cyprze jest królem

 

Na początku września Pele przeszedł operację guza okrężnicy, którego usunięto i oddano do badań histopatologicznych. Oprócz problemów z układem pokarmowym słynny Brazylijczyk od lat cierpi na problemy z biodrami.

 

Pele (Edson Arantes de Nascimento) jako jedyny zdobył trzy tytuły mistrza świata, triumfując z reprezentacją Brazylii na mundialach w 1958, 1962 i 1970 roku.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie