Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin. Transmisja

Siatkówka
Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin. Transmisja
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 1. kolejki Tauron 1. Ligi siatkarzy Norwid podejmie Olimpię. W roli trenera częstochowskiego klubu w ligowym meczu zadebiutuje Piotr Gruszka. Transmisja meczu Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin na Polsatsport.pl.

Norwid Częstochowa rozgrywki poprzedniego sezonu zakończył na piątym miejscu; Olimpia Sulęcin była dwunasta w końcowej klasyfikacji. W obu drużynach doszło do wielu zmian w składzie, pojawili się również nowi trenerzy. Ekipę z Częstochowy poprowadzi były reprezentant Polski Piotr Gruszka, a Olimpię – Łukasz Chajec, który wrócił na ławkę trenerską po roku przerwy.

 

Zobacz także: Polscy siatkarze zagrają w mistrzostwach świata! Kiedy mecze?

 

– Po prawie dwóch miesiącach ciężkich przygotowań nadszedł czas na rywalizacje o ligowe punkty. Przepracowaliśmy bardzo solidnie okres treningowy, drużyna jest gotowa do pierwszego meczu z Olimpią Sulęcin i do walki na przestrzeni całego długiego sezonu. Czekam na naszych wiernych kibiców w hali przy ulicy Jasnogórskiej 8. Liczymy jak zawsze na gorący doping. Razem możemy więcej. Grajmy razem – powiedział trener Gruszka, cytowany przez stronę klubową.

 

Transmisja meczu Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin w środę 22 września od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie