Magazyn Koloseum przed galą Brave CF 54. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum przed galą Brave CF 54. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum przed galą Brave CF 54.

Czas na kolejne wydanie magazynu Koloseum. Gośćmi Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Łukasza Jurkowskiego będzie m.in. mistrz KSW w wadze koguciej Sebastian Przybysz. W studiu pojawią się ponadto Tomasz Marciniak, Fiodor Łapin, Kewin Gibas i Przemysław Saleta. Emisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:15.

Tradycyjnie w czwartek omówimy kolejne zagadnienia ze świata sportów walki. W odsłonie poświęconej pięściarstwu obejrzymy sparing pomiędzy bohaterami gali Polsat Boxing Night 11 - Nikodemem Jeżewskim i Yourim Kalengą. Ponadto porozmawiamy z przedstawicielami organizacji Brave, która w najbliższy piątek w Koninie po raz pierwszy zorganizuje event w Polsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 25: Stary lis kontra młody wilk. Damian Zuba sprawdzi Oskara Szczepaniaka


Z kolei Bartłomiej Stachura zanalizuje starcie wieczoru UFC 266, w którym Alexander Volkanovski (22-1-0) zmierzy się z Brianem Ortegą (15-1-0). Który z zawodników okaże się lepszy w nocy z soboty na niedzielę?


O swoich przygotowaniach do kolejnej walki w najprężniejszej organizacji mieszanych sztuk walki (UFC 267) opowie także Jan Błachowicz.
Analizy, dyskusje, komentarze i wszystko to, co kibice sportów walki lubią najbardziej, będzie można zobaczyć w kolejnym odcinku magazynu "Koloseum"!


Emisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:15.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie