ATP w Metz: Hubert Hurkacz - Andy Murray. Transmisja TV oraz stream online

Hubert Hurkacz awansuje do półfinału ATP w Metz?

Czy będzie to kolejny wielki dzień dla polskiego tenisa? W piątkowe popołudnie Hubert Hurkacz powalczy o awans do półfinału turnieju ATP w Metz z renomowanym Andy Murrayem. Transmisja w Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Box Go.

Hurkacz w 1/8 finału poradził sobie w dwóch setach z reprezentantem gospodarzy, Francuzem Lucasem Pouillem, pokonując go 6:2, 6:3. Po spotkaniu Polak zaznaczył w wywiadzie, że był to dla niego solidny sprawdzian przed kolejnym meczem z legendarnym Murrayem.

34-letni Brytyjczyk, aby dotrzeć do ćwierćfinału musiał pokonać dwóch rywali. Najpierw zwyciężył po trzech setach Francuza Ugo Humberta 4:6, 6:3, 6:2, a następnie poradził sobie z Kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem w dwóch odsłonach 6:3, 6:3.

Przypomnijmy, że Hurkacz to turniejowa "jedynka" ATP w Metz, a więc Polak teoretycznie powinien być faworytem w starciu z utytułowanym rywalem. Murray będzie jednak chciał udowodnić, że wciąż posiada olbrzymie umiejętności. Ostatni raz obaj zawodnicy rywalizowali ze sobą w sierpniu tego roku. W ramach turnieju ATP w Cincinnati Hurkacz wygrał 7:6, 6:3. Jak będzie tym razem?

Transmisja meczu Hurkacz - Murray od godz. 15:30 w Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Box Go.