MŚ U-21 siatkarzy: Polska - Bahrajn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed reprezentacją Polski siatkarzy do lat 21 drugie spotkanie na trwających we Włoszech i Bułgarii mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej. Rywalem Biało-Czerwonych będzie tym razem Bahrajn. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Powiedzieć, że Polacy są faworytami tego starcia, to jak nic powiedzieć. Nasi siatkarze świetnie rozpoczęli młodzieżowy mundial, ponieważ pokonali 3:1 reprezentację Kuby. Był to prestiżowy mecz, bowiem doszło do konfrontacji mistrzów i wicemistrzów świata do lat 21 z 2017 roku. Rzecz jasna w innych składach, ale ponownie lepsi okazali się Polacy.

 

Zobacz także: MŚ U–21 siatkarzy: Pewne zwycięstwo Polaków na otwarcie imprezy

 

Drugim rywalem ekipy dowodzonej przez Daniela Plińskiego jest Bahrajn, który na inaugurację przegrał w trzech setach z Bułgarią. Każdy inny wynik niż pewny triumf polskiego zespołu będzie uznany za niespodziankę. Obie reprezentacje nie miały jeszcze okazji rywalizować ze sobą. Warto zaznaczyć, że młodzi siatkarze z Bahrajnu kontynuują niechlubną serię siedmiu meczów bez wygranej na mistrzostwach świata U21. Ostatni raz drużyna z Azji wygrała 19 lipca 2019 roku z Maroko 3:2.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska U21 - Bahrajn U21 od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie