Piotr Pykel: Dla Telewizji Polsat to wielki zaszczyt

Siatkówka
Piotr Pykel: Dla Telewizji Polsat to wielki zaszczyt
fot.

- Dla Telewizji Polsat to wielki zaszczyt i okazja, żeby pokazywać kibicom przez kolejne siedem lat jedną z najsilniejszych lig na świecie - powiedział zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat Piotr Pykel. Plus będzie Sponsorem Tytularnym PlusLigi mężczyzn i Sponsorem Strategicznym Tauron ligi kobiet do 2028 r. Telewizja Polsat zapewniła sobie prawa do transmisji obu lig do 2028 r. Od nowego sezonu PlusLiga z nowym logo Plusa.

Marcin Lepa: Plus i Telewizja Polsat na kolejne siedem lat z polską siatkówką. Co to oznacza dla tego sportu w Polsce i co to oznacza dla nas, dla telewizji?

 

Piotr Pykel: Jeśli mogę użyć takiego porównania, to bardzo szczęśliwe małżeństwo, które cały czas się rozwija. Dla Telewizji Polsat to wielki zaszczyt i okazja, żeby pokazywać kibicom przez kolejne siedem lat jedną z najsilniejszych lig na świecie. To liga dwukrotnych mistrzów świata, medalistów mistrzostw Europy. Dla Polskiej Ligi Siatkówki to partner, która ma doskonałe możliwości, by ten produkt wyeksponować i przybliżyć jeszcze lepiej polskim kibicom.

 

Polski kibic ma zagwarantowane w Telewizji Polsat zarówno mecze reprezentacji Polski, jak i Ligi Mistrzów, występy na arenach międzynarodowych polskich zespołów. Wiadomo, że dla nich najciekawsze są rozgrywki krajowe. Przez siedem lat praktycznie wszyscy najlepsi polscy zawodnicy będą na naszych antenach. Wszystkie spotkania w sezonie będą zagwarantowane dla fanatyków tej dyscypliny. Co to oznacza programowo dla Polsatu Sport i tych wszystkich, którzy na co dzień pracują przy polskiej siatkówce?

 

To oczywiście wielkie wyzwanie. Imprezy reprezentacyjne to największe święto i one też są pokazywane na antenach Polsatu, natomiast na co dzień kibic pasjonuje się występami swojej drużyny. My cały czas się rozwijamy programowo i technologicznie. Oferujemy kibicom możliwości oglądania, jeśli chodzi o ligę męską, wszystkich spotkań. Jeśli chodzi o ligę żeńską, to także tych spotkań będzie bardzo dużo. To pokazuje, jak siatkówka jest ważna dla Polsatu i jak popularną jest dyscypliną.

 

Marcin Lepa, MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie