Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów. Transmisja TV i stream online

Piłkarze Podbeskidzia w starciu z Resovią zamierzają zrehabilitować się za porażkę z Motorem Lublin w Fortuna Pucharze Polski. By osiągnąć cel, powinni poprawić zwłaszcza grę w defensywie w drugich połowach meczów. Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów w Polsacie Sport Extra i oraz Polsacie Box Go.

Po słabym początku sezonu do walki o Ekstraklasę włączyło się Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jedyny spadkowicz z najwyższej klasy wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów i zajmuje piątą pozycję. Aż 40% wszystkich bramek bielszczanie tracą na własnym stadionie i to tylko w drugich połowach tych meczów.

Rzeszowianie z pewnością postarają się wykorzystać słabość rywala, tym bardziej, że zdobywają średnio po 2 gole na mecz poza własnym obiektem. W dodatku w sześciu poprzednich spotkaniach wyjazdowych Resovii padały co najmniej dwa gole, w tym minimum jeden dla CWKS-u.

Bezpośredni awans do ekstraklasy uzyskają dwa najlepsze zespoły, a te z miejsc 3-6 zagrają w barażach.

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów w Polsacie Sport Extra i oraz Polsacie Box Go. Początek od godziny 12:30.