WTA w Ostrawie: Iga Świątek - Maria Sakkari. Relacja i wynik na żywo

Iga Świątek w drodze do finału spotka się z Marią Sakkari. Faworytką tego starcia jest Polka, która po raz pierwszy w karierze została rozstawiona z numerem 1 w turnieju. Greczynka nie jest jednak na przegranej pozycji. Czy uda się jej pokonać zawodniczkę z Raszyna? Relacja i wynik z meczu Iga Świątek - Maria Sakkari na Polsatsport.pl.

Polska tenisistka, która zajmuje szóste miejsce w rankingu ATP swoje zmagania w Ostrawie rozpoczęła od triumfu w dwóch setach nad reprezentantką Kazachstanu Julią Putincewą. W takich samych rozmiarach rozprawiła się w kolejnej rundzie z jej rodaczką Eleną Rybakiną.

Dla Sakkari turniej w Czechach ułożył się podobnie. DO tej pory- podobnie jak Polka - nie straciła seta. Najpierw pokonała Łotyszkę Jelenę Ostapenko, żeby dzień później pokonać faworytkę gospodarzy Terezę Martincovą.

Teraz przed Greczynką trudniejsze zadanie. Naprzeciw niej stanie Świątek, która w turnieju ATP w Ostrawie została rozstawiona z numerem 1. Rywalki Polki nie można jednak skreślać. Sakkari do tej pory tylko raz miała okazję rywalizować z naszą tenisistką. Wygrała z nią w dwóch setach w ćwierćfinałowym pojedynku French Open. Czy tym razem zawodniczka z Raszyna zrewanżuje się swojej rywalce?

Relacja i wynik na żywo z meczu Iga Świątek - Maria Sakkari na Polsatsport.pl. Początek o 14:00.