MLS: Bramki trzech Polaków za oceanem!

Jarosław Niezgoda strzelił pierwszego gola po wyleczeniu kontuzji kolana.

Kacper Przybyłko z Philadelphia Union i Adam Buksa z New England Revolution wpisali się na listę strzelców w meczach Konferencji Wschodniej amerykańskiej Major League Soccer. W Konferencji Zachodniej do siatki dla Portland Timbers trafił Jarosław Niezgoda. Drużyny Polaków wygrały swoje weekednowe spotkania.

Kacper Przybyłko zdobył bramkę dla drużyny Philadelphia Union w wygranym u siebie 1:0 z Atlantą United meczu piłkarskiej ligi MLS. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 70. minucie. W 78. został zmieniony. To jego dziewiąty gol w tym sezonie.

Drużyna z Filadelfii plasuje się na czwartej pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej.

Bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Adam Buksa z New England Revolution. Polak już w 9. minucie wpisał się na listę strzelców w zwycięskim meczu przeciwko Orlando City (2:1). To już dwunasty gol krakowianina w bieżących rozgrywkach MLS.

Zespół trenera Bruce'a Areny otwiera tabelę Konferencji Wschodniej.

Jarosław Niezgoda z Portland Timbers zameldował się w 80. minucie meczu z Real Salt Lake, a już pięć minut później zdobył bramkę. To pierwszy gol Polaka po wyleczeniu kontuzji kolana. Drużyna byłego piłkarza Legii zwyciężyła 6:1.

Zespół z Portland zajmuje czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.