TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Pora na inaugurację nowego sezonu TAURON Ligi w wykonaniu kolejnych ekip. W niedzielę Grot Budowlani Łódź zmierzą się z Jokerem Świecie. Relacja i wynik na żywo od godziny 14:45 na Polsatsport.pl.

Joker Świecie w ubiegłym sezonie debiutował w najwyższych rozgrywkach i ukończył rywalizację na 11. miejscu. Grot Budowlani zakończyli zmagania na miejscu piątym. Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami wynosi jednak 1:1. Pierwszy mecz łodzianki przegrały 1:3, a rewanżowy wygrały 3:0. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Grupy Azoty Chemik Police i Developres Rzeszów zagrają z drużynami reprezentantek Polski w LM

 

Zespół z Łodzi wystąpi w mocno odmienionym składzie. Z zespołu odszedł trener Błażej Krzyształowicz, który powędrował do Lokomotiwu Kaliningrad, a nowym szkoleniowcem łodzianek został Jakub Głuszak. Z drużyny odeszła do lokalnego rywala jedna z najlepszych zawodniczek TAURON Ligi – Veronica Jones-Perry, a do Chemika Police - Maria Stenzel. Klub z Łodzi pozyskał jednak między innymi Julię Szczurowską i Justynę Łysiak z Kalisza, a także Anę Cleger z Lokomotiwu Kaliningrad. Zespół Jokera także przeszedł prawdziwą metamorfozę. Ze składu, który wygrał mecz z Grot Budowlanymi w poprzednim sezonie pozostały już tylko cztery zawodniczki.

 

Na papierze faworytem meczu będą pewnie łodzianki, ale ewentualna wygrana świecianek w Łodzi będzie traktowana jedynie jako niespodzianka.

 

Relacja i wynik na żywo od godziny 14:45 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie