ATP w Sofii: Kamil Majchrzak - Pedro Martinez. Relacja i wynik na żywo

W kwalifikacjach turnieju ATP w Sofii rywalem Kamila Majchrzaka będzie Pedro Martinez. Czy Polak da radę awansować do głównej rywalizacji na kortach w Bułgarii? Relacja na żywo z meczu Majchrzak - Martinez na Polsatsport.pl.

Pierwszym przeciwnikiem Majchrzaka podczas kwalifikacji w Sofii był Maxime Cressy. Amerykanin dobrze wszedł w spotkanie, wygrywając pierwszego seta. Mimo tego 24-latek nie potrafił utrzymać stabilnej formy przez cały pojedynek. Kolejna partia poszła już po myśli Polaka. Tenisista zajmujący 125. miejsce w rankingu ATP wygrał również decydującego seta, tym samym meldując się w finale kwalifikacji.

Martinez także bez większych problemów przeszedł przez pierwszą rundę. Jego rywal Simon Anthony Ivanov nie potrafił znaleźć odpowiedzi na dobrą grę Hiszpana. Po wyrównanej walce w pierwszym secie i dominacji w kolejnej partii 24-latek przeszedł do kolejnego etapu kwalifikacji.

Majchrzak jeszcze nigdy nie mierzył się z Martinezem.

Relacja na żywo z meczu Majchrzak - Martinez na Polsatsport.pl. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 11:00.