Kiedy kolejna walka Joanny Jędrzejczyk? Była mistrzyni zabrała głos

Sporty walki
Kiedy kolejna walka Joanny Jędrzejczyk? Była mistrzyni zabrała głos
fot. Instagram
Joanna Jędrzejczyk nie walczyła od marca 2020 roku.

Joanna Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) od dawna nie pojawiła się oktagonie i wygląda na to, że jej fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Była mistrzyni UFC poinformowała, że nie ma zaplanowanej żadnej walki.

Jędrzejczyk jeszcze kilka miesięcy temu wspominała, że planuje kolejną walkę. Wygląda na to, że nic z tego nie wyszło...

 

"Ostatnimi czasy trenuję bardzo dużo. Nie mam zaplanowanej walki, ale trenuję dwa razy dziennie każdego dnia. To właśnie najlepiej pokazuje, kim jestem oraz sprawia, że pragnę od życia jeszcze więcej" - napisała ostatnio "JJ" w mediach społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

Jędrzejczyk po raz ostatni pojawiła się w oktagonie w marcu 2020 roku, kiedy przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów z Weili Zhang (21-2, 10 KO, 7 SUB). Stawką był pas mistrzyni kategorii słomkowej. Pojedynek został uznany za walkę roku.

 

"JJ" jest zawodniczką UFC od 2014 roku. W barwach największej organizacji MMA na świecie stoczyła czternaście pojedynków - dziesięć wygrała i cztery przegrała. W latach 2015-2017 była mistrzynią UFC w kategorii słomkowej.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie