Paulo Sousa: Miałem sporą liczbę ofert, ale wszystkie odrzuciłem

Piłka nożna
Paulo Sousa: Miałem sporą liczbę ofert, ale wszystkie odrzuciłem
fot. Cyfrasport
Paulo Sousa

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa od czasu do czasu jest łączony z różnymi klubami. Jak się okazało, latem mógł zmienić pracodawcę. - Tak, miałem sporą liczbę ofert, ale wszystkie odrzuciłem - powiedział portugalski szkoleniowiec.

Pierwsze plotki o tym, że są kluby zainteresowane Sousą, pojawiły się tuż po mistrzostwach Europy. Chociaż Polacy przegrali w meczach ze Słowacją i Szwecją, zajmując w grupie E ostatnie miejsce, to portugalski trener nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Włoskie media pisały między innymi o Spezii Calcio czy Sampdorii Genua, natomiast portal Sporsun.com donosił o ofercie z Fenerbahce Stambuł.

 

- Tak, miałem sporą liczbę ofert, ale wszystkie odrzuciłem. Mogę potwierdzić, że miałem oferty, bo to naturalne. Ludzie, którzy mnie śledzą i są zainteresowani moim sposobem postrzegania piłki, komunikowania się, tym jakim jestem liderem, interesują się mną. Ale czasem nie ma odpowiedniego momentu na podejmowanie takich decyzji. Na szczęście jestem zadowolony i będę za to zawsze dziękował Bogu, bo jestem zaangażowany w coś, co kocham robić. Ale nie chodzi o to, żeby mówić, że chciał mnie ten czy inny klub. Jestem skupiony na kadrze. Dopóki tu jestem, chcę dostarczyć najlepsze co mam - powiedział Sousa.

 

Czytaj więcej na Interia.pl.

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie