Liga Europy: Napoli - Spartak Moskwa. Relacja i wynik na żywo

W drugim meczu fazy grupowej Ligi Europy Napoli zmierzy się ze Spartakiem Moskwa. Który z grupowych rywali Legii Warszawa okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Napoli - Spartak Moskwa na Polsatsport.pl.

Napoli w swoim pierwszym meczu w tej edycji Ligi Europy stanęło naprzeciwko Leicester City. "Lisy" wyszły na prowadzenie już w dziewiątej minucie. Autorem pierwszego trafienia w tym spotkaniu był Ayoze Perez.

Następny gol padł dopiero po przerwie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Harvey Barnes, tym samym wyprowadzając angielską ekipę na dwubramkowe prowadzenie. Neapolitańczycy odpowiedzieli swoim trafienie, na niecałe pół godziny przed końcem podstawowego czasu gry. Victor Osimhen najpierw zdobył bramkę kontaktową, po czym w 87. minucie wyrównał wynik spotkania. Przez to zespół spod Wezuwiusza w swoim pierwszym meczu zgarnął jeden punkt.

Rywalem Spartaka w pierwszym starciu fazy grupowej była Legia Warszawa. O wyniku tego spotkania zadecydowała bramka strzelona w doliczonym czasie. Zwycięstwo zespołowi Czesława Michniewicza dał Lirim Kastrati. Drużyna ze stolicy Rosji obecnie znajduje się na ostatnim miejscu w grupie C.

Relacja i wynik na żywo meczu Napoli - Spartak Moskwa na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:45.