Magazyn Koloseum z uczestnikami KSW 64 i UFC 267. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum z uczestnikami KSW 64 i UFC 267. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Na czym tym razem skupimy się w magazynie Koloseum?

W najbliższym magazynie sportów walki Koloseum gośćmi Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Pawła Wyrobka będą m.in. uczestnicy najbliższych wydarzeń spod szyldu KSW i UFC. Na jakim etapie przygotowań do zaplanowanej na 23 października gali znajduje się obecnie Karolina Owczarz? Jaki plan na walkę z Alexandrem Volkovem ma Marcin Tybura? Transmisja Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Do KSW 64 pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. W Atlas Arenie zobaczymy między innymi byłą dziennikarkę Polsatu Sport, a obecnie zawodniczkę MMA, Karolinę Owczarz (4-1, 2 Sub), z kolei jej rywalką będzie naprzemiennie startująca od 2012 roku w MMA oraz kickboxingu Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO). W czwartek pierwsza z wymienionych wróci w "rodzinne strony", by opowiedzieć byłym kolegom i koleżankom po fachu o swoich przygotowaniach do szóstej zawodowej walki. Wiadomo, że problemy zdrowotne uniemożliwiły jej zbicie wagi do słomkowej, wobec czego pojedynek odbędzie się w umownym limicie do 56 kg.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piękny jubileusz Jana Błachowicza

 

Gościem Pauliny Czarnoty-Bojarskiej oraz Pawła Wyrobka będzie również uczestnik zaplanowanej na 30 października gali UFC 267 Marcin Tybura (22-6, 9 KO, 6 Sub). Czy Polak przedłuży trwającą już od pięciu walk serię zwycięstw i pokona doświadczonego Alexandra Volkova (33-9, 22 KO, 3 Sub). Zwycięstwo nad "Drago" wywindowałoby go z pewnością w rankingu kategorii ciężkiej, której mistrzem jest obecnie Francis Ngannou oraz tymczasowo Ciryl Gane. Oprócz Tybury w Abu Zabi zobaczymy również dwóch innych Polaków - najpierw do oktagonu wejdzie Michał Oleksiejczuk (15-4-1NC, 10 KO, 1 Sub), a następnie po raz drugi mistrzowski pas kategorii półciężkiej spróbuje obronić Jan Błachowicz (28-8, 8 KO, 9 Sub). Tym razem rywalem "Cieszyńskiego Księcia" będzie Glover Teixeira (32-7, 18 KO, 9 Sub).

 

Oprócz tego, głównymi tematami magazynu będą też gale Rocky Boxing Night 10 oraz Polsat Boxing Promotions. Jeżeli chodzi o pierwsze z wymienionych wydarzeń, to połączymy się z reprezentującym Rocky Boxing Promotion Krystianem Każyszką oraz wyemitujemy wypowiedzi Kamila Sokołowskiego i Mateusza Cielepały. Co do gali w Węgierskiej Górce, to w studiu będziemy z kolei gościć Konrada Kaczmarkiewicza (3-1, 1 KO), a ponadto zaprezentujemy materiał poświęcony uczestnikowi walki wieczoru Ihosvanemu Garcii (4-0, 3 KO).

 

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski kontra Bombardier w karcie walk KSW 64

 

Ponadto zaprezentujemy owoce rozmów z Mariuszem Pudzianowskim, Janem Błachowiczem i Sylwią Juśkiewicz, natomiast analizy UFC 266 dokona tradycyjnie Bartłomiej Stachura.

 

Emisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:15.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie