Ewelina Lisowska wzięła udział w treningu hokejowym

Zimowe
Ewelina Lisowska wzięła udział w treningu hokejowym
fot. PAP
Ewelina Lisowska spróbowała sił w hokeju na lodzie.

Ewelina Lisowska to słynna polska piosenkarka. Pewnie niewielu spośród jej fanów wie, że jest również wielką fanką sportu. Ostatnio wzięła nawet udział w treningu reprezentacji Polski w hokeju na lodzie.

Polskie hokeistki mają przed sobą turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, które w 2022 roku odbędą się w Pekinie. Nie będzie to łatwe zadanie, jednak Biało-Czerwone są mocno zdeterminowane, by sprawić niespodziankę i wywalczyć bilety na tę imprezę.

 

Podczas ostatniego treningu czekała je miła niespodzianka, bowiem odwiedziła je Lisowska. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju reprezentacyjnym.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

"Wczoraj wpadłam na trening @hokejoweorlice. Po tym doświadczeniu wiem jedno: hokej to trudny i wymagający sport, a nasze dziewczyny czują się na lodzie tak jak ja na scenie, gdy jestem rozpędzona w stronę słońca. Od 7-10 października nasze Orlice zawalczą w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich, który odbędzie się w Bytomiu. Zawodniczki zmierzą się z drużynami z Meksyku, Turcji i Holandii. Mocno trzymam kciuki" - napisała artystka.

 

Fani byli zachwyceni fotografią. Oczywiście pojawiły się pytania, czy autorka wielu hitów planuje zmianę zawodu. Zajęcia obserwował prezes hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich Mariusz Gabrek. Ponoć był pozytywnie zaskoczony umiejętnościami Lisowskiej i stwierdził, że otrzyma ona powołanie na kolejne mecze.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie