PlusLiga: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
Jastrzębski Węgiel pojedzie na inaugurację PlusLigi do Lublina.

LUK Lublin i Jastrzębski Węgiel zainaugurują sezon 2021/2022 PlusLigi. Jak beniaminek spisze się na tle najlepszej drużyny zeszłorocznych rozgrywek? Transmisja TV i stream online meczu LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PlusLigę czas zacząć! W pierwszej kolejce "Ligi Mistrzów Świata" zobaczymy starcie beniaminka - LUK Lublin z mistrzem sezonu 2020/21 - Jastrzębskim Węglem. Oba zespoły chcą jak najlepiej rozpocząć tegoroczne rozgrywki, ale zdecydowanym faworytem będą mistrzowie Polski. W składzie ekipy z południa kraju jest aż trzech złotych medalistów olimpijskich - Benjamin Toniutii, Stephan Boyer oraz Trevor Clevenot. Dodatkowo za jakość przyjęcia wciąż odpowiadają Tomasz Fornal i Jakub Popiwczak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki losowania grup MŚ siatkarzy 2022. Z kim zagrają Polacy?


Lublinianie nie zamierzają jednak przystąpić do starcia ze spuszczonymi głowami. W składzie beniaminka występuje wielu zawodników, którzy mogą pochwalić się sporym doświadczeniem. Do takich zaliczają się Grzegorz Pająk oraz Wojciech Włodarczyk. W lubelskiej drużynie występują także m.in. Jan Nowakowski, Dustin Watten czy Bartosz Filipiak.


Czy to wystarczy na mistrza Polski? Czy LUK Lublin w debiucie pokona Jastrzębski Węgiel na oczach własnych kibiców? Przekonamy się już w piątek.


Transmisja TV i stream online meczu LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie