Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

W jednym z sobotnich meczów 2. kolejki Tauron Ligi ekipa Polskie Przetwory Pałacu Bydgoszcz zmierzy się z IŁ Capital Legionovią Legionowo. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Oba zespoły rozpoczęły sezon ze zmiennym szczęściem. Bydgoszczanki przegrały na inaugurację z zespołem E.Leclerc Moya Radomka Radom 0:3. Warto jednak zaznaczyć, że spotkanie było bardzo wyrównane i końcowy wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na parkiecie w Radomiu. Gospodynie wygrały bowiem pierwszego seta 25:22, a dwie kolejne partie na przewagi - 26:24 oraz 27:25.

Z kolei siatkarki z Legionowa tydzień temu rywalizowały u siebie z #VolleyWrocław, wygrywając 3:1. Mecz posiadał dwa różne oblicza. W pierwszej i czwartej odsłonie dominacja Legionovii nie podlegała dyskusji, natomiast w drugim i trzecim secie byliśmy świadkami wyrównanego starcia. Ekipa ze stolicy Dolnego Śląska wygrała jednak tylko drugą partię i musiała pogodzić się z porażką.

Przekonamy się czy bydgoszczanki postarają się o pierwsze punkty w tym sezonie, a może przyjezdne odniosą drugie zwycięstwo z rzędu. Ostatni raz oba zespoły zagrały ze sobą 6 marca tego roku. Wówczas Legionovia wygrała u siebie 3:2. Na uwagę zasługuje trzeci set tamtej rywalizacji, który zakończył się wynikiem... 46:44 na korzyść Legionovii!

Relacja i wynik na żywo meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo od godz. 16:00 na Polsatsport.pl.