MŚ U-21 siatkarzy: Włochy - Rosja. Relacja i wynik na żywo

W meczu finałowym mistrzostw świata U-21 siatkarzy reprezentacja Włoch zmierzy się z Rosją. Włosi miejsce w finale zapewnili sobie pokonując reprezentację Polski 3:2 w sobotnim spotkaniu. Relacja i wynik na żywo meczu Włochy - Rosja od godziny 19.00 na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Rosji w pierwszym półfinale rywalizowała z Argentyńczykami. Siatkarze Sbornej byli w tym meczu faworytami i spotkanie wygrali 3:0, choć rywale sprawili im sporo problemów w dwóch pierwszych setach.

Drużyna Włoch w poprzednim meczu mierzyła się z Polską. Biało-Czerwoni przegrali po tie-breaku. Pierwsze dwa sety poszły po ich myśli,  kolejne odsłony należały jednak do Włochów. Podopieczni Angiolino Frigoniego zameldowali się w wielkim finale.

Obie reprezentacje w tej kategorii wiekowej ostatnio mierzyły się ze sobą dwa lata temu. Spotkanie rozgrywane w ramach mistrzostw świata U-21 wygrali reprezentanci Italii.

Relacja i wynik na żywo meczu Włochy - Rosja od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.