El. MŚ 2022: Konferencja reprezentacji Polski - 04.10. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
El. MŚ 2022: Konferencja reprezentacji Polski - 04.10. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Paulo Sousa pojawi się na poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski.

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczyna zgrupowanie przed kolejnymi meczami eliminacji mistrzostw świata 2022 w Katarze. Przed Biało-Czerwonymi starcia o punkty z San Marino i Albanią. Jak będą wyglądać przygotowania? Czy Robert Lewandowski zagra w obu spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym? Na pytania dziennikarzy będzie odpowiadać selekcjoner Paulo Sousa. Transmisja konferencji w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl.

Polscy piłkarze wciąż mają teoretyczne szanse na bezpośredni awans do MŚ 2022. Taki scenariusz może sprawdzić się tylko w przypadku, kiedy podopieczni Paulo Sousy zakończą eliminacje na pierwszym miejscu w grupie I. Na ten moment Biało-Czerwoni zajmują trzecią lokatę ze stratą pięciu punktów do Anglii i jednego do Albańczyków.


Tych drugich - nasi reprezentanci będą mogli wyprzedzić po październikowych meczach. W pierwszym z nich ekipa Sousy zmierzy się z San Marino na PGE Narodowym. Wydaje się, że zwycięstwo w tym starciu będzie formalnością, zważywszy na to, że przed miesiącem Polacy wygrali na wyjeździe 7:1.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto uderza w Paulo Sousę! "Nie on będzie wyznaczał w Polsce trendy. Nie biorę tego na poważnie"


Trzy dni później Lewandowskiego i spółkę czeka wyjazdowy mecz z Albańczykami. Pierwsze starcie obu ekip w El. MŚ 2022 zakończyło wygraną Biało-Czerwonych 4:1. Czy i tym razem górą będzie nasza reprezentacja?


Zanim nasza reprezentacja rozegra oba spotkania, rozpocznie zgrupowanie pod wodzą Sousy. To właśnie portugalski szkoleniowiec będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas pierwszej konferencji prasowej przed meczem z San Marino.


Rozpoczęcie konferencji zaplanowano na godzinę 13:45. Transmisja pojawi się na kanale Polsat Sport News i na Polsatsport.pl.

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie