PlusLiga: Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Cuprum Lubin i PGE Skra Bełchatów zmierzą się w ostatnim meczu pierwszej kolejki PlusLigi. Która drużyna będzie górą w inauguracji ligowych rozgrywek? Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie spotkanie pierwszej kolejki PlusLigi! Po całym weekendzie siatkarskich emocji w poniedziałek inaugurację rozgrywek podsumują Cuprum Lubin i PGE Skra Bełchatów. Obie drużyny zdają się mieć odmienne cele w tym sezonie, ale warto obserwować obie ekipy, zwłaszcza jeśli chodzi o personalia.


Do bełchatowskiej drużyny powrócił po wielu latach Aleksandar Atanasijevic. Serbski atakujący ostatnie lata spędził w Sir Safety Perugia, a w tym sezonie będzie rywalizował o miejsce w "szóstce" z Damianem Schulzem. Dodatkowo bełchatowian wzmocnił Dick Kooy, który zastąpił tym samym Taylora Sandera, który w kontrowersyjnych okolicznościach rozstał się ze Skrą.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zenit Kazań wygrał na inaugurację Superligi. Dobry mecz Bartosza Bednorza


Cuprum to z kolei połączenie młodości i doświadczenia. W ataku lubinian występuje Remigiusz Kapica, a skład uzupełnił młody talent - Michał Gierżot. W ekipie Cuprum nie zabrakło także ligowych weteranów - Marcina Walińskiego i Wojciecha Ferensa, a za rozegranie ma odpowiadać widowiskowy i mierzący zaledwie 175 cm Masahiro Sekita.


Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie