Siatkarski Superpuchar Polski 2021: Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Siatkówka
Siatkarski Superpuchar Polski 2021: Rozpoczęła się sprzedaż biletów
fot. Cyfrasport
Siatkarze ZAKSY zagrają z Jastrzębskim Węglem w meczu o Superpuchar Polski.

Mecze o Superpuchar Polski siatkarek i siatkarzy 2021 zostaną rozegrane w Lublinie jednego dnia – 20 października. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie. Sprawdź, gdzie można kupić bilety na siatkarski Superpuchar Polski 2021.

Po raz pierwszy w historii Polska Liga Siatkówki zdecydowała się, by w jednym mieście i w jednym terminie rozgrywać dwa mecze o Superpuchar Polski.

 

Zobacz także: Dwa siatkarskie Superpuchary Polski jednego dnia w Lublinie

 

– Lublin to nowe i bardzo ciekawe miejsce na siatkarskiej mapie Polski. Chcemy w Lublinie stworzyć święto ligowej siatkówki! Taki pomysł wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, także w dobie pandemii i napiętych kalendarzy rozgrywek. Cieszę się, że kibice będą mogli najpierw zobaczyć starcie najlepszych ekip poprzedniego sezonu TAURON Ligi, a po nim bitwę drużyn z PlusLigi. Szykuje się sporo emocji i doskonałej siatkówki – powiedział prezes zarządu PLS Artur Popko.

 

Oba mecze o Superpuchar rozgrywane będę w lubelskiej Hali Globus, w której na co dzień o ligowe punkty w Lidze Mistrzów Świata walczy beniaminek PlusLigi – LUK Lublin. 

 

W starciu o Superpuchar Polski w piłce siatkowej kobiet im. Andrzeja Niemczyka 2021 spotkają się finaliści poprzednich rozgrywek TAURON Ligi – Grupa Azoty Chemik Police i Developres Bella Dolina Rzeszów. Z kolei o Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2021 powalczą mistrz Jastrzębski Węgiel z wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Polski – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

 

 

Oba mecze zostaną rozegrane 20 października – pierwszy rozpocznie się o godzinie 17.30, drugi o godzinie 20.30; transmisje – Polsat Sport.

 

Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynać się będą od 29 złotych, a sprzedaż rozpoczęła się w poniedziałek 4 października.

RM, plusliga.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie