Polsat Boxing Promotions: Jak wyglądała ostatnia walka Kewina Gibasa? (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions: Jak wyglądała ostatnia walka Kewina Gibasa? (WIDEO)
Fot. Polsat Boxing Promotions
Kewin Gibas w najbliższą sobotę stoczy swój drugi zawodowy pojedynek.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga gala Polsat Boxing Promotions. Do ringu w Węgierskiej Górce wejdą młodzi i utalentowani pięściarze. Jednym z nich jest Kewin Gibas (1-0), który na poprzedniej gali PBP zaliczył swój zawodowy debiut.

19-letni zawodnik otworzył kartę walk pierwszej gali Polsat Boxing Promotions. Wydarzenie odbyło się 21 sierpnia w Gdańsku. Przeciwnikiem Gibasa był Islam Mayrasultanov. Starcie zostało zakontraktowane na cztery trzyminutowe rundy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zamiast walki o trzy pasy mistrza świata: SKANDAL 

 

Od początku pojedynku pięściarz z Żywca zaznaczał swoją przewagę i pewnie punktował rywala. Jego ataki były skuteczniejsze i celniejsze, co znalazło odzwierciedlenie na kartach punktowych. Sędziowie jednogłośnie przyznali wygraną Gibasowi. 

 

 

Półtora miesiąca później reprezentant Polsat Boxing Promotions ponownie wejdzie do ringu. Tym razem wystąpi na gali w Węgierskiej Górce, a zatem nieopodal swojego rodzinnego Żywca. Przeciwnikiem podopiecznego Grzegorza Proksy będzie Kamil Zychiewicz. 

 

Oprócz Gibasa na Polsat Boxing Promotions 2 wystąpią m.in. Konrad Kaczmarkiewicz, Gracjan Królikowski i Niko Zdunowski. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Ihosvany Garcia i Nabil Zaky.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 2 w sobotę 9 października w Polsacie Sport Fight od godz. 19:00 oraz Polsacie Sport Extra i Super Polsacie od godz. 20:00.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie