Polsat Boxing Promotions 2: Karta walk

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 2: Karta walk
Fot. Polsat Sport
Polsat Boxing Promotions 2: Karta walk

Wielkimi krokami zbliża się druga gala Polsat Boxing Promotions. Wydarzenie odbędzie się 9 października w Węgierskiej Górce. Do ringu wejdą młodzi i zdolni polscy pięściarze. Sprawdźcie kartę walk gali Polsat Boxing Promotions 2.

Pierwsze wydarzenie spod szyldu Polsat Boxing Promotions odbyło się 21 sierpnia w Gdańsku. Na gali wystąpiło kilku utalentowanych zawodników, a w walce wieczoru tytuł mistrza Polski w kategorii superpiórkowej zdobył Radomir Obruśniak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jak wyglądała ostatnia walka Kewina Gibasa? (WIDEO) 

 

Organizacja nie zwalnia tempa. Już 9 października odbędzie się druga gala PBP. W walce wieczoru dojdzie do starcia pomiędzy dobrze zapowiadającym się Kubańczykiem Ihosvanym Garcią a Egipcjaninem Nabilem Zaky'm. Ponadto do ringu wejdą młodzi zawodnicy. Swoje pojedynki stoczą m.in. Konrad Kaczmarkiewicz, Kewin Gibas, Niko Zdunowski i Gracjan Królikowski. Łącznie na karcie walk znalazło się sześć starć. 

 

- 9 października odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce, czyli terenach Grzegorza Proksy. Tam zaboksuje nasza młodzież. Gala w Gdańsku już pokazała parę ciekawych walk. Nie odpuszczamy także pomysłu walk w boksie amatorskim. Chcemy prowadzić zawodników w Legii, chcemy dać im to, czego może im brakować na zgrupowaniach kadry. Niekoniecznie chcemy zabierać chłopaków z macierzystych klubów. Chodzi o ich rozwój, o medale i aby nasz boks nie zanikł - mówił w programie "Koloseum" Fiodor Łapin.

 

Karta walk Polsat Boxing Promotions 2: 

 

76,2 kg: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky

78 kg: Konrad Kaczmarkiewicz - Iago Gedenidze

69,9 kg: Kewin Gibas - Kamil Zychiewicz

66,7 kg: Gracjan Królikowski - Grzegorz Radke

66,7 kg: Niko Zdunowski - Oleksandr Mohilat

63,5 kg: Arkadiusz Zając - Patryk Burkiciak

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 2 w sobotę 9 października w Polsacie Sport Fight od godz. 19:00 oraz Polsacie Sport Extra i Super Polsacie od godz. 20:00.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Puncher Extra Time 31.10

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie