ATP w Indian Wells: Andy Murray prosi o pomoc w odzyskaniu... obrączki (WIDEO)

Tenis
ATP w Indian Wells: Andy Murray prosi o pomoc w odzyskaniu... obrączki (WIDEO)
fot. PAP/EPA
Andy Murray w 2015 roku wziął ślub z Kim Sears.

Andy Murray zaapelował o pomoc w odzyskaniu obrączki, która zniknęła wraz z suszonymi po treningu butami. Brytyjski tenisista od ślubu w 2015 roku z Kim Sears gra z obrączką przywiązaną do jednej ze sznurówek.

Przygotowujący się do występu w prestiżowym turnieju Indian Wells Murray po jednym z treningów postanowił wywietrzyć i wysuszyć przepocone oraz wilgotne buty. Z powodu braku balkonu w hotelu zostawił buty na noc pod samochodem. Następnego dnia, gdy rozpoczął zajęcia, brak obrączki zauważył jeden z fizjoterapeutów Szkota.

 

ZOBACZ TAKŻE: Powrót do tenisowego raju po 932 dniach

 

Murray zaapelował o pomoc w odzyskaniu obrączki w nagraniu wideo opublikowanym w mediach społecznościowych. - Wczoraj wieczorem po kolacji w Indian Wells w moim samochodzie nie pachniało zbyt dobrze. Zostawiłem tam swoje tenisówki, było 38-39 stopni, więc wilgotne, spocone buty zaczęły śmierdzieć. Buty potrzebowały powietrza, więc postanowiłem je wysuszyć. Nie mam balkonu w pokoju hotelowym, nie chciałem ich zostawiać w pokoju, więc pomyślałem, że zostawię buty na noc pod samochodem. Kiedy rano wróciłem do auta, butów już nie było. To może nie jest koniec świata, ale na pewno nie jest idealnie. Nie muszę dodawać, że w domu popadłem w niełaskę, więc chcę spróbować ją odnaleźć i odzyskać - przekazał tenisista.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andy Murray (@andymurray)

Brytyjczyk w 1. rundzie imprezy w Kalifornii zagra w piątek z Francuzem Adrianem Mannarino.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie