Piłkarz Brighton zatrzymany pod zarzutem napaści seksualnej

Piłka nożna
Piłkarz Brighton zatrzymany pod zarzutem napaści seksualnej
fot. PAP

Angielskie media poinformowały w środę, że jeden z piłkarzy Brighton & Hove Albion F.C. został zatrzymany przez policję pod zarzutem napaści seksualnej. Ze względów prawnych nie zostało upublicznione nazwisko osoby, która trafiła do aresztu.

Do zdarzenia, o którym zrobiło się głośno w angielskich mediach, miało dojść w nocy z wtorku na środę. Kobieta bawiąca się w jednym z nadmorskich, nocnych klubów w hrabstwie Sussex, miała zgłosić napaść seksualną. W związku z oskarżeniami, zatrzymane zostały dwie osoby - czterdziestolatek, a także jego dwudziestokilkuletni kolega. Fakt ten potwierdziła policja hrabstwa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Claudio Ranieri trenerem Watford

 

Drugim z zatrzymanych jest według angielskich dziennikarzy jeden z piłkarzy Brighton & Hove Albion F.C. Dziennikarze "Mirror" skontaktowali sie w tej sprawie z angielskim klubem, który nie odniósł się jednak do oskarżeń. Potwierdzono tylko, że "jeden z piłkarzy klubu współpracuje z organami ścigania w sprawie jednego z policyjnych dochodzeń".

 

Ze względów prawnych nazwiska osób, które trafiły do aresztu, nie mogą pojawić się w mediach.

 

Brighton & Hove Albion F.C. notuje bardzo dobry początek sezonu Premier League. "Mewy" w pierwszych siedmiu kolejkach wywalczyły 14 punktów i plasują się na szóstej lokacie - wygrały m. in. z Leicester City. Zawodnikiem środka pola Brighton jest reprezentant Polski Jakub Moder, który aktualnie przebywa na zgrupowaniu kadry. Na początku sezonu na wypożyczenie do Olympiakosu Pireus udał się inny z Polaków - Michał Karbownik.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie