Polsat Boxing Promotions 2: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 2: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
fot. Archiwum
Na gali PBP wystąpi m.in. Konrad Kaczmarkiewicz.

Przed nami gala druga gala grupy Polsat Boxing Promotions. 9 października pięściarze zmierzą się w Węgierskiej Górce. Zanim jednak staną w ringu, spotkają się twarzą w twarz podczas ceremonii ważenia. Transmisja w piątek od godziny 15:30 w Polsacie Sport News, Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Druga gala grupy Polsat Boxing Promotions odbędzie się w Węgierskiej Górce. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć występy przyszłych gwiazd polskiej sceny pięściarskiej. Fani boksu obejrzą sześć walk, zarówno boksu zawodowego, jak i amatorskiego. 

 

Bohaterem walki wieczoru będzie znany w Polsce Ihosvany Garcia. Kubańczyk zmierzy się z aktualnym mistrzem Egiptu w wadze super średniej – Nabilem Zakym. Zarówno jeden zawodnik, jak i drugi może pochwalić się nieskazitelnym rekordem zawodowym, a to sprawia, że starcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. 

 

Między linami pojawi się także Konrad Kaczmarkiewicz, którego umiejętności pięściarskie publiczność mogła obserwować podczas premierowej gali Polsat Boxing Promotions w Gdańsku. Rywalem Kaczmarkiewicza będzie Gruzin Iago Gedenidze.

 

Zobacz także: Konrad Kaczmarkiewicz przed galą Polsat Boxing Promotions 2: Nie martwię się o zbijanie wagi

 

W ringu ponownie zaprezentuje się Kewin Gibas, który w swoim debiucie na sierpniowej gali PBP odniósł zwycięstwo. W Węgierskiej Górce stawi czoła Kamilowi Zychiewiczowi.

 

Ponadto zobaczymy starcia Niko Zdunowskiego z Ukraińcem Oleksandrem Mohilatem oraz Gracjana Królikowskiego z Grzegorzem Radtke. Podczas poprzedniej gali PBP walka Zudnowskiego z Królikowskim zakończyła się remisem.

 

Debiut zawodowy zaliczy Arkadiusz Zając, który zmierzy się z Patrykiem Burkiciakiem. Dla Zająca walka będzie jednocześnie pojedynkiem o kontrakt z Polsat Boxing Promotions.

 

Zobacz także: Gala Polsat Boxing Promotions na żywo 9 października

 

Podczas ważenia twarzą w twarz spotkają się następujący zawodnicy:

Ihosvany Garcia vs Nabil Zaky
Konrad Kaczmarkiewicz vs Iago Gedenidze
Kewin Gibas vs Kamil Zychiewicz
Niko Zdunowski vs Oleksandr Mohilat
Gracjan Królikowski vs Grzegorz Radtke
Arkadiusz Zając vs Patryk Burkiciak

 

Transmisja w piątek od godziny 15:30 w Polsacie Sport News, Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie