Albania - Polska: Eksperci Polsatu Sport zdradzili swoje domysły dotyczące składu

Piłka nożna
Albania - Polska: Eksperci Polsatu Sport zdradzili swoje domysły dotyczące składu
fot. PAP
Kto zagra w meczu z Albanią?

Podczas programu Cafe Futbol eksperci Polsatu Sport ujawnili swoje przewidywania dotyczące składu reprezentacji Polski na mecz z Albanią. Dziennikarze nie byli w pełni zgodni.

Swoje domysły dotyczące składu zdradził Roman Kołtoń.

 

- Wojciech Szczęsny na 100 procent. W linii obrony: Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Jan Bednarek. Dawidowicz przekonał mnie meczem z Anglią. W hierarchii Sousy znalazł się przed Bartoszem Bereszyńskim. Jeżeli chodzi o wahadła, to w kluczowych spotkaniach selekcjoner wystawił Kamila Jóźwiaka z prawej i Tymoteusza Puchacza z lewej. To było duże ryzyko, bo to nie są boczni obrońcy. On przekształca skrzydłowych w wahadłowych. Skoro to wyszło z Anglią, to dlaczego ma się nie udać z Albanią. Linia środkowa to na pewno Grzegorz Krychowiak i Jakub Moder. Nie wiem, czy Piotr Zieliński jest w normalnej dyspozycji. Dla mnie jako napastnicy Adam Buksa i Robert Lewandowski - stwierdził.

 

ZOBACZ TAKŻE: Łukasz Fabiański zdradził, kiedy podjął decyzję o zakończeniu reprezentacyjnej kariery

 

Ze zdaniem Kołtonia nie do końca zgodził się Cezary Kowalski.

 

- Karol Świderski to człowiek Sousy. Wystąpił już w 11 meczach za kadencji Portugalczyka. Nie zdziwię się, jeżeli Buksa usiądzie na ławce rezerwowych - powiedział ekspert. 

 

Wypowiedział się również na temat wahadłowych w meczu z Albanią.

 

- Zamiast Jóźwiaka na murawie może pojawić się Bereszyński. Skład z meczu z San Marino, będzie mocno różnił się od tego na starcie z Albanią. To będzie zupełnie inna gra - ocenił Kowalski.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie