Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Apklan Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

W 12. kolejce Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie Apklan Resovię Rzeszów. Czy podopieczni Dawida Kroczka przerwą swoją serię porażek? Relacja i wynik na żywo meczu Zagłębie Sosnowiec - Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

Zagłębie w tym sezonie dwa razy odniosło zwycięstwo. Piłkarze z Sosnowca pokonali Górnik Polkowice i ŁKS Łódź. Punkty zdobyli jeszcze w zremisowanych spotkaniach z: Arką Gdynia, Skrą Częstochowa, GKS Jastrzębie i Koroną Kielce. Przez to mają na swoim koncie dziesięć "oczek" i zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli.

Resovia obecnie znajduje się w dołku. Rzeszowianie przegrali swoje trzy ostatnie ligowe spotkania. Lepsze okazały się ekipy: Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Sandecja Nowy Sącz. Odnieśli także porażkę w meczu Fortuna Pucharu Polski, gdzie stanęli naprzeciwko Widzewa Łódź. Kibice z Rzeszowa mają nadzieję, że ich ulubieńcy w najbliższym spotkaniu przerwą niefortunną passę.

Ostatnie spotkanie Zagłębia z Resovią zakończyło się triumfem zespołu z Sosnowca.

Relacja i wynik na żywo meczu Zagłębie Sosnowiec - Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.