Liga Narodów: Skrót meczu Hiszpania - Francja (WIDEO)

Kylian Mbappe strzelił gola na 2:1.

Francja pokonała Hiszpanię 2:1 (0:0) w finałowym meczu turnieju final four piłkarskiej Ligi Narodów, który rozegrany został w Mediolanie. Zobaczcie skrót meczu.

Reprezentacja mistrzów świata jest drugim w historii triumfatorem tych rozgrywek. Przed dwoma laty zwyciężyła Portugalia.

We wcześniejszym niedzielnym spotkaniu o trzecie miejsce mistrzowie Europy Włosi pokonali w Turynie lidera światowego rankingu FIFA Belgię 2:1.

Hiszpania - Francja 1:2 (0:0)
Bramki: Oyarzabal 64 - Benzema 66, Mbappe 80

Hiszpania: Unai Simon - Cesar Azpilicueta, Aymeric Laporte, Eric Garcia, Marcos Alonso - Gavi (75. Koke), Sergio Busquets, Rodri (84. Pablo Fornals) - Ferran Torres (84. Mikel Merino), Pablo Sarabia (61. Yeremi Pino), Mikel Oyarzabal

Francja: Hugo Lloris - Jules Kounde, Raphael Varane (43. Dayot Upamecano), Presnel Kimpembe - Benjamin Pavard (79. Leo Dubois), Paul Pogba, Aurelien Tchouameni, Theo Hernandez - Antoine Griezmann (90+2. Jordan Veretout) - Karim Benzema, Kylian Mbappe