Bilety i akredytacje prasowe na galę Polsat Boxing Night 22 października w Arenie Gliwice

Sporty walki
Bilety i akredytacje prasowe na galę Polsat Boxing Night 22 października w Arenie Gliwice
fot. Materiały prasowe
Bilety i akredytacje prasowe na galę Polsat Boxing Night 22 października w Arenie Gliwice.

Już 22 października odbędzie się gala Polsat Boxing Night 11. W Arenie Gliwice główne role odegrają pięściarze wagi junior ciężkiej: Nikodem Jeżewski, Steve Cunningham, Youri Kalenga i Siergiej Radczenko. W ringu zaprezentują się także zawodnicy z województwa śląskiego. W czwartek 14 października ruszyła sprzedaż biletów oraz proces akredytacyjny na to wydarzenie. Transmisja gali Polsat Boxing Night 11 dostępna będzie w Telewizji Polsat.

Gala Polsat Boxing Night, która 22 października odbędzie się w Gliwicach, będzie czwartym wydarzeniem zorganizowanym przez Polsat Boxing Promotions, na przestrzeni zaledwie pięciu miesięcy. Powstała w maju PBP, za cel stawia sobie odbudowę potencjału polskiego boksu zawodowego i amatorskiego, a do końca bieżącego roku zorganizuje jeszcze trzy wydarzenia. Najbliższe z nich zagości w drugiej co do wielkości hali sportowej w Polsce – Arenie Gliwice.

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 ruszyła w czwartek 14 października w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ.

 

Na gali Polsat Boxing Night 11 królować będą pięściarze wagi junior ciężkiej, a więc kategorii która stała się polską specjalnością i od kilkunastu lat dostarcza kibicom w kraju i za granicą wielu niezapomnianych emocji. 22 października w walce wieczoru czołowy polski junior ciężki – Nikodem Jeżewski – zmierzy się ze świetnie znanym w naszym kraju Stevem Cunnighamem. Polak w grudniu ubiegłego roku walczył o pas mistrza świata federacji WBO z Brytyjczykiem Lawrence’em Okolie’em. Także Cunnigham ma na koncie potyczki o miano światowego numeru jeden. Swoje znakomite umiejętności prezentował między innymi w bojach z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim oraz z Tomaszem Adamkiem.

 

W Arenie Gliwice do ringu wejdą także doskonale zadomowieni w Polsce Youri Kalenga i Siergiej Radczenko. Starcie francusko-ukraińskie z powodzeniem mogłoby stanowić walkę wieczoru niejednej gali bokserskiej. Kalenga to wielokrotny uczestnik walk o mistrzostwo świata i Europy, a Radczenko „na rozkładzie” ma czołowych polskich junior ciężkich, takich jak Mateusz Masternak, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka czy największa obecnie polska nadzieja na mistrzostwo globu – Michał Cieślak. Ciekawie zapowiadają się także występy lokalnych bohaterów województwa śląskiego – Marcina Siwego, Kamila Jenela oraz młodego i niezwykle utalentowanego Kewina Gibasa.

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 ruszyła w czwartek 14 października w serwisie eBilet.pl. Dziennikarze zainteresowani uzyskaniem akredytacji na to wydarzenie wnioski mogą składać od 12.10 do 19.10 na adres mailowy toldak@polsat.com.pl.

 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie