ATP w Indian Wells: Hubert Hurkacz - Asłan Karacew. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz i Asłan Karacew zmierzą się w meczu 1/8 finału prestiżowego turnieju ATP w Indian Wells. Kto okaże się lepszym w środowym starciu i awansuje do ćwierćfinału? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacew od godz. 20:00 na Polsatsport.pl.

Czas na wielkie tenisowe emocje z udziałem Huberta Hurkacza. Popularny "Hubi" w poprzedniej rundzie pokonał po dwóch setach Francesa Tiafoe. W meczu, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, Polak zmierzy się z Asłanem Karacewem. Dla Hurkacza będzie to okazja do rewanżu za przegrany tegoroczny pojedynek z Rosjaninem w San Diego.

Polak i Rosjanin 1 października spotkali się w 2. rundzie zawodów w San Diego i w trzech setach lepszy okazał się Karacew. 28-latek z Władykaukazu to odkrycie tego sezonu. W lutym sensacyjnie dotarł do półfinału wielkoszlemowego Australian Open, w marcu w Dubaju wygrał jedyny w karierze turniej ATP, a w kwietniu Belgradzie był w finale. W drugiej połowie roku jednak spisuje się przeciętnie.

W Indian Wells Rosjanin w 3. rundzie wyeliminował wyżej notowanego Kanadyjczyka Denisa Shapovalova 7:5, 6:2. Czy tym razem zatrzyma go Hubert Hurkacz?

Relacja na żywo meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacew od godz. 20:00 na Polsatsport.pl.