Liga Mistrzów: Łomża Vive Kielce - SG Flensburg-Handewitt. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Łomża Vive Kielce i SG Flensburg-Handewitt zmierzą się w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przeciwnik kielczan zajmuje ostatnie miejsce w grupie B, ale polską drużynę wciąż czeka trudna przeprawa. Relacja i wynik na żywo meczu Łomża Vive Kielce - SG Flensburg-Handewitt od godz. 20:45 na Polsatsport.pl.

Przed nami niezwykle emocjonująca batalia w kieleckiej Hali Legionów. Miejscowa Łomża Vive zmierzy się z niemieckim SG Flensburg-Handewitt. Kielczanie w środę prawdopodobnie wreszcie zagrają w najmocniejszym zestawieniu, bowiem po kontuzjach na boisku mają się pojawić m.in. Alex Dujshebaev, Tomasz Gębala oraz Igor Karacic. Zabraknie natomiast Daniela Dujshebaeva i Michała Olejniczaka.


Rywale Vive zajmują aktualnie ostatnie miejsce w grupie B z jednym punktem na koncie, ale to wciąż niezwykle trudny rywal. Niemcy są triumfatorem LM w 2014 roku (dwa lata później trofeum zdobył Vive Tauron Kielce). Na koncie mają m.in. dwa tytuły mistrza Niemiec (2004 i 2018) oraz wywalczony czterokrotnie puchar kraju. Kielczanie są z kolei na trzecim miejscu w tabeli grupy B.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mecz otwarcia MŚ piłkarzy ręcznych 2023 w „Spodku”


Drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w grupach bezpośrednio awansują do ćwierćfinału. Zespoły z miejsc 3-6 w dwumeczu zagrają o najlepszą "ósemkę".


Relacja i wynik na żywo meczu Łomża Vive Kielce - SG Flensburg-Handewitt od godz. 20:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie