Lucas Hernandez ma trafić do więzienia!

Piłka nożna
Lucas Hernandez ma trafić do więzienia!
fot. PAP
Lucas Hernandez ma trafić do więzienia!

Francuski piłkarz Bayernu Monachium Lucas Hernandez dostał nakaz stawienia się w hiszpańskim sądzie 19 października, a potem odbycia sześciomiesięcznej kary pozbawienia wolności w wybranym przez siebie więzieniu. To kara za złamanie zakazu zbliżania się do żony.

W lutym 2017 roku doszło do awantury, po którym Hernandez i jego wtedy partnerka, a obecnie żona Amelia de la Osa Lorente dostali zakaz zbliżania się do siebie i nawiązywania jakiejkolwiek formy kontaktu przez sześć miesięcy. Dodatkowo 25-letni obecnie piłkarz, który w tamtym czasie był zawodnikiem Atletico Madryt, musiał odbyć 31 dni prac społecznych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski wśród nominowanych do Złotej Piłki

 

Para zignorowała jednak zakaz i wkrótce pobrała się, a następnie wyjechała na miesiąc miodowy. Została zatrzymana po powrocie do Madrytu w czerwcu 2017 roku.

 

Hernandez jest piłkarzem Bayernu od 2019 roku. Został kupiony z Atletico za ok. 80 milionów euro. Jest też 29-krotnym reprezentantem Francji, z którą zdobył mistrzostwo świata w 2018 roku, a w niedzielę wzniósł trofeum za triumf w Lidze Narodów.

PN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie