EBL: Hydrotruck Radom - GTK Gliwice. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Hydrotruck Radom - GTK Gliwice. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Transmisja spotkania HydroTruck Radom - GTK Gliwice od godz. 17:30 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Trener Robert Witka wraca do Radomia, tym razem jako szkoleniowiec zespołu z Gliwic. Która drużyna będzie lepsza w bezpośrednim starciu - HydroTruck czy GTK? Transmisja w Polsacie Sport oraz na Polsat Box Go.

Obie drużyny mogą być zadowolone ze swoich ostatnich występów. HydroTruck pokonał na wyjeździe zarówno Trefla Sopot, jak i Twarde Pierniki Toruń, natomiast GTK wysoko pokonało przed własną publicznością PGE Spójnię Stargard. Drużyna z Gliwic ma jednak swoje problemy kadrowe, dlatego postanowiła wzmocnić się Arturem Mielczarkiem.

Największym wydarzeniem tego spotkania będzie powrót trenera Roberta Witki do Radomia. Po zakończeniu kariery w sezonie 2017/18 w ekipie z tego miasta został pierwszym trenerem klubu. Prowadził drużynę przez trzy lata - zajmując odpowiednio 11., 12. i 14. miejsce w Energa Basket Lidze. W 2020 roku HydroTruck ponadto awansował do półfinału Suzuki Pucharu Polski. Teraz Witka pracuje w GTK i ma nadzieję na sukcesy z tym zespołem.

Kluczowym zawodnikiem ekipy z Gliwic jest Jabarie Hinds - Amerykanin w ostatnim meczu zdobył 30 punktów i 11 asyst! Teraz jednak nie będzie miał łatwego zadania, bo jego rywale: Anthony Ireland i A.J. English również potrafią grać świetnie w ataku. Problemem GTK ciągle są gracze podkoszowi. Ciekawe więc jak z Adamem Ramstedtem poradzą sobie Filip Kraljević i Danilo Ostojić.

Transmisja spotkania HydroTruck Radom - GTK Gliwice od godz. 17:30 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie