Koloseum z zawodnikami PBN, FEN oraz KSW. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum z zawodnikami PBN, FEN oraz KSW. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Transmisja Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W najbliższym wydaniu Koloseum studio odwiedzą wyjątkowi goście. W programie prowadzonym przez Łukasza Jurkowskiego oraz Paulinę Czarnotę-Bojarską zobaczymy bohaterów najbliższych gal PBN 11, FEN 36 oraz KSW 64. Odwiedzą nas m.in. Paweł Jóźwiak, Patryk Kaczmarczyk, Robert Ruchała oraz Przemysław Saleta. Transmisja w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

W części poświęconej MMA zobaczymy bohaterów jednej z walk KSW 64. Studio odwiedzą bowiem Kaczmarczyk oraz Ruchała, którzy już 23 października wejdą do klatki. Zobaczymy także trailer promujący ich pojedynek. Przy dyskusyjnym stole zasiądzie także Paweł Jóźwiak, z którym porozmawiamy o sobotniej gali FEN 36. Z tej okazji połączymy się z bohaterami tej gali Mateuszem Rębeckim, Michałem Piwowarskim oraz Bartoszem Szewczykiem.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Rębecki liczył na walkę z innym rywalem. "On jest drugą opcją"

W części bokserskiej skupimy się na nadchodzącej gali Polsat Boxing Night 11. O walce wieczoru porozmawiamy z naszym stałym ekspertem Przemysławem Saletą oraz samym zainteresowanym Nikodemem Jeżewskim.

W programie zajrzymy także na salę treningową Marcina Siwego. Polski ciężki jest już na ostatniej prostej przygotowań do walki na gali Polsat Boxing Night 11. Zajrzymy także za kulisy minionej gali Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce.

Jak zawsze nie zabraknie analizy. W Koloseum przyjrzymy się walce Marcina Tybury z Aleksandrem Volkovem.

Transmisja Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie