FEN 37: Znamy pierwsze szczegóły gali

Sporty walki
FEN 37: Znamy pierwsze szczegóły gali
Fot. Polsat Sport
Michał Andryszak podpisał kontrakt z FEN.

Michał Andryszak (22-10-1 NC, 14 KO, 7 SUB) zmierzy się z Szymonem Bajorem (22-9, 10 KO, 9 SUB) w walce wieczoru gali FEN 37 we Wrocławiu. Stawką pojedynku będzie pas mistrza kategorii ciężkiej. "Longer" do tej pory występował w organizacji KSW. Ponadto na gali zawalczą Cezary Oleksiejczuk (7-2, 3 KO, 2 SUB) i Dominik Zadora (26-8 -K-1). Wydarzenie odbędzie się 19 listopada.

Od kilku lat Andryszak był związany z KSW. Zawodnik Ankos MMA walczył nawet o mistrzowski pas organizacji, lecz musiał uznać wyższość Phila de Friesa. Podczas gali FEN 36 "Longer" został ogłoszony jako nowy nabytek FEN. W swoim debiucie skrzyżuje rękawice z Szymonem Bajorem. To starcie będzie main-eventem gali, która odbędzie się 19 listopada we Wrocławiu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 36: Gdzie obejrzeć transmisję? 

 

Ponadto swój kolejny występ w klatce FEN zanotuje Cezary Oleksiejczuk. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich zawodników powalczy o pas mistrzowski w dywizji półśredniej w MMA. Z kolei Dominik Zadora będzie bronił tytułu w tej samej wadze, ale w K-1. Dodajmy, że "Japoński Drwal" wystąpi przed własną, wrocławską publicznością. 

 

W najbliższych tygodniach organizacja FEN będzie ogłaszała kolejne zestawienia, które uzupełnią kartę walk listopadowej gali.

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie