Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W meczu 13. kolejki Fortuna 1 Liga, Podbeskidzie Bielsko-Biała na własnym obiekcie zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz na Polsatsport.pl.

Zaledwie jeden punkt dzieli obie drużyny, przy czym w lepszej sytuacji znajdują się goście, którzy okupują ostatnie miejsce dające udział w barażach. Nowosądeczanie znajdują się również na fali, wygrali cztery poprzednie wyjazdowe spotkania.

 

Jednak z drugiej strony Sandecja po raz ostatni na stadionie Podbeskidzia wygrywała w 2009 roku. Swojej szansy goście powinni szukać w ostatnim kwadransie spotkania, gdyż to właśnie w tym okresie gospodarze tracą 42 procent wszystkich goli. Tego meczu nie można zatem wyłączyć zanim zabrzmi ostatni gwizdek!

 

ZOBACZ TAKZE: Piłkarz Lecha prowadził auto pod wpływem alkoholu. Jest oświadczenie klubu

 

Kibice, którzy w sobotę oddadzą krew podczas akcji po raz kolejny organizowanej przez Podbeskidzie Bielsko-Biała, otrzymają dwa vouchery, które będą mogli zamienić na bilety na ligowe mecze "domowe" bielskich piłkarzy rozegrane jeszcze w tym roku.

 

Jak przypomniał bielski klub w komunikacie, to już 12. edycja tej akcji. - Zanim spotkamy się na meczu Podbeskidzie - Sandecja, widzimy się w Gemini Park - tam rozpocznie się tegoroczna edycja akcji krwiodawstwa "Oddaj krew, idź na mecz!". Od 9.00 czekać będzie na was moc atrakcji, efektowne upominki od partnerów akcji i przede wszystkim autokar do pobierania krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - tak zachęca Podbeskidzie do wzięcia w niej udziału.

 

Oprócz wspomnianych voucherów, w zestawie, który otrzyma dawca krwi, znajdzie się też m.in. klubowy kubek, podwójne wejściówki do jednego z bielskich kin, na siłownię, akcesoria wyposażenia domu.

 

Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie