Fortuna 1 Liga: Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów. Relacja i wynik na żywo

W meczu 13. kolejki Fortuna 1 Liga, Resovia Rzeszów zmierzy się przed własną publicznością z Chrobrym Głogów. Relacja na żywo z meczu Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl.

Resovia Rzeszów po serii trzech porażek z rzędu w ostatnim swoim spotkaniu mogła wreszcie cieszyć się ze zwycięstwa w lidze. Rzeszowianie pokonali w wyjazdowym meczu Zagłębie Sosnowiec 1:0. Chrobry w poprzedniej kolejce pauzował ze względu na przeniesienie na późniejszy termin starcia z ŁKS-em Łódź.

Choć Resovię i Chrobry dzieli różnica trzech punktów, ekipy te są bezpośrednimi sąsiadami w tabeli. Rzeszów w poprzednim sezonie okrzyknięty został bardzo trudnym dla pierwszoligowców terenem. U siebie rzeszowianie nie sprawiają jednak kłopotów wielu zespołom – zdobywają ledwie 0.4 bramki na mecz domowy, przy czym wszystkie jeszcze przed przerwą.

Z drugiej strony aż 60 procent wszystkich straconych przez Chrobrego goli padło właśnie w drugich połowach meczów wyjazdowych. Szykuje nam się zatem arcyciekawe starcie, bez oczywistego faworyta.

Transmisja TV i stream online meczu Apklan Resovia - Chrobry Głogów o godz. 12:40 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Z kolei na relację na żywo z tego spotkania zapraszamy na Polsatsport.pl.